strš.jpg
fff.jpg
sokolf.jpg
rip.jpg
vlajka.png
Straskov-Vodochody-LT-1550a.jpg
Začínáme na PLNO a postupně přidáváme:-)
Dospělí:
Ne 27. 9. 2020 16:30TJ Sokol Straškov-Vodochody - FK Bechlín z. s.

Dorost:
Ne 4. 10. 2020 10:00TJ Sokol Straškov-Vodochody - SK Lukavec z.s. / Velemín

Starší žáci:
Ne 27. 9. 2020 12:15TJ Sokol Straškov-Vodochody - TJ Dynamo Podlusky

Mladší žáci:
Ne 27. 9. 2020 14:00TJ Sokol Straškov-Vodochody - TJ Dynamo Podlusky

Mladší přípravka:
Středa 23. 9. 2020 17:00TJ Sokol Hoštka, z.s. - Tj Sokol Straškov-Vodochody (hřiště Vrbice)
Sobota 26. 9. 2020 10:00Tj Sokol Straškov-Vodochody - FK Travčice, z.s.
Čučka Pavel 3
Pešek Martin 2
Blažek Aleš 2
Novotný Jakub 2
Michálek Jakub 2
Houdek Zdeněk 1
Brůna Lukáš 1
Neděle 23. 8. 2020 17:00SK Štětí, z.s. "B" - TJ Sokol Straškov-Vodochody 0:4 (0:2)

Neděle 30. 8. 2020 17:00TJ Sokol Straškov-Vodochody - TJ Sokol Račice 2:0 (0:0)

Sobota 5. 9. 2020 10:15SK Židovice, z.s. - TJ Sokol Straškov-Vodochody 3:0

Neděle 13. 9. 2020 17:00TJ Sokol Straškov-Vodochody - TJ Podřipan Rovné, z.s. "B" 2:1 (1:1)

Sobota 19. 9. 2020 16:30SK Viktorie Kleneč, z.s. - TJ Sokol Straškov-Vodochody 4:5 (3:4)

Neděle 27. 9. 2020 16:30TJ Sokol Straškov-Vodochody - FK Bechlín z. s.Straškov

Sobota 3. 10. 2020 16:00TJ Sokol Hoštka, z.s. - TJ Sokol Straškov-Vodochody Poznámka: hřiště Vrbice

Sobota 10. 10. 2020 16:00TJ Sokol Mšené Lázně - TJ Sokol Straškov-Vodochody

Neděle 18. 10. 2020 15:30TJ Sokol Straškov-Vodochody - SK SAHARA Vědomice, z.s.

Neděle 25. 10. 2020 14:30SK Liběšice, z. s. "B" - TJ Sokol Straškov-Vodochody

Neděle 1. 11. 2020 14:30TJ Sokol Straškov-Vodochody - FK Polepy z.s.

Sobota 7. 11. 2020 14:00FK Lounky Chodouny, z.s. - TJ Sokol Straškov-Vodochody

Sobota 14. 11. 2020 14:00TJ Sokol Straškov-Vodochody - TJ Sokol Bříza z.s.
. TJ Sokol Hoštka, z.s. 5 5 0 0 28:3 15 0 0
2. SK SAHARA Vědomice, z.s. 5 5 0 0 27:6 14 1 0
3. FK Lounky Chodouny, z.s. 5 4 0 1 19:10 12 0 0
4. FK Bechlín z. s. 5 4 0 1 15:7 12 0 0
5. TJ Sokol Straškov-Vodochody 5 4 0 1 15:8 12 0 0
6. FK Polepy z.s. 5 3 0 2 12:11 9 0 0
7. TJ Sokol Mšené Lázně 5 3 0 2 12:12 9 0 0
8. SK Štětí, z.s. "B" 5 2 0 3 15:13 7 0 1
9. SK Židovice, z.s. 5 2 0 3 8:19 6 0 0
10. TJ Sokol Bříza z.s. 5 1 0 4 9:20 3 0 0
11. SK Liběšice, z. s. "B" 5 1 0 4 7:18 3 0 0
12. TJ Podřipan Rovné, z.s. "B" 5 1 0 4 8:20 3 0 0
13. SK Viktorie Kleneč, z.s. 5 0 0 5 6:19 0 0 0
14. TJ Sokol Račice 5 0 0 5 2:17 0 0 0
Neděle 27. 9. 2020 16:30TJ Sokol Straškov-Vodochody - FK Bechlín z. s.
Sobota 19. 9. 2020 16:30SK Viktorie Kleneč, z.s. - TJ Sokol Straškov-Vodochody 4:5 (3:4)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one