Začínáme na PLNO a postupně přidáváme:-)
TJ Sokol Straškov - Vodochody
fotbalový oddíl
Vás zve na 22. ročník Memoriálu Pavla Krále,
který se koná v sobotu 11.8. 2018 a v neděli 12.8. 2018
za účasti mužstev Břízy, Vražkova, Račiněves a Straškova – Vodochod.
V sobotu od 15 hodin se utkají proti sobě Sokol Račiněves a Sokol Bříza a od 17 hodin Sokol Straškov - Vodochody a Sokol Vražkov.
V neděli od 15 hodin utkaní o třetí místo a od 17 hodin o první místo.

Příprava na podzimní sezonu 2018 začíná v úterý 24.7. v 18:30 na hřišti.
Tréninky budou úterý a čtvrtek od 18:30.

První mistrovské utkání:
Sobota 18. 8. 2018 17:00
Mšené lázně - TJ Sokol Straškov-Vodochody


Kluby
ČÍSLO NÁZEV KLUBU
1 SK Libotenice, z.s.
2 Tělocvičná jednota Sokol Straškov-Vodochody
3 SK SAHARA Vědomice, z.s.
4 Tělovýchovná jednota Chemička Dobříň
5 FK Polepy z.s.
6 TJ Sokol Pokratice - Litoměřice z.s.
7 TJ Sokol Milešov, z.s.
8 Tělovýchovná jednota SLAVOJ ÚŠTĚK, z.s.
9 Sokol Velké Žernoseky, z.s.
10 TJ Žitenice z.s.
11 ČFK Brňany, z.s.
12 Tělocvičná jednota Sokol Mšené Lázně
13 TJ Sokol Radovesice, oddíl kopané
14 FK Bechlín
Blažek Aleš 16
Sekera Vojtěch 13
Mach Ondřej 12
Cibulka Ivan 11
Mareš Václav 7
Vlastník Vít 5
Kloub Petr 3
Čučka Pavel 3
Novotný Jan 2
Pokorný Libor 2
Švec Ondřej 2
Pešek Martin 2
Migra Vlastimír 1
Houdek Zdeněk 1
Lamač Petr 1
13. kolo So 18. 8. 2018 17:00 Mšené lázně - TJ Sokol Straškov-Vodochody
1. kolo Ne 26. 8. 2018 17:00 TJ Sokol Straškov-Vodochody - Radovesice
2. kolo So 1. 9. 2018 17:00 Libotenice - TJ Sokol Straškov-Vodochody
3. kolo Ne 9. 9. 2018 17:00 TJ Sokol Straškov-Vodochody - Bechlín
4. kolo Ne 16. 9. 2018 16:30 TJ Sokol Straškov-Vodochody - Vědomice
5. kolo So 22. 9. 2018 16:30 Dobříň - TJ Sokol Straškov-Vodochody
6. kolo Ne 30. 9. 2018 16:00 TJ Sokol Straškov-Vodochody - Polepy
7. kolo So 6. 10. 2018 14:00 TJ Sokol Pokratice - Litoměřice z.s. - TJ Sokol Straškov-Vodochody
8. kolo Ne 14. 10. 2018 15:30 TJ Sokol Straškov-Vodochody - Milešov
9. kolo So 20. 10. 2018 15:30 TJ SLAVOJ ÚŠTĚK, z.s. - TJ Sokol Straškov-Vodochody
10. kolo Ne 28. 10. 2018 14:30 TJ Sokol Straškov-Vodochody - Velké Žernoseky
11. kolo So 3. 11. 2018 14:00 Žitenice - TJ Sokol Straškov-Vodochody
12. kolo Ne11. 11. 2018 14:00 TJ Sokol Straškov-Vodochody - Brňany
1. Litoměřicko "C" 24 20 0 4 99:27 61 2 3
2. Libotenice 24 19 0 5 89:28 57 1 1
3. Polepy 24 15 0 9 74:61 45 2 2
4. Velké Žernoseky 24 14 0 10 77:53 43 0 1
5. Straškov-Vodochody 24 14 0 10 76:59 42 2 2
6. Dobříň 24 15 0 9 44:35 41 5 1
7. Milešov 24 12 0 12 86:61 38 0 2
8. Žitenice 24 12 0 12 77:66 36 2 2
9. Bechlín 24 11 0 13 62:57 36 0 3
10. Mšené lázně 24 10 0 14 52:64 30 2 2
11. Brňany 24 10 0 14 56:75 26 4 0
12. Radovesice 24 9 0 15 51:87 26 1 0
13. Vědomice 24 5 0 19 46:81 17 1 3
14. Podlusky 24 2 0 22 28:163 6 1 1
Neděle 10. 6. 2018 17:00 Bechlín - Straškov-Vodochody Dobříň
Rozhodčí: Marčaník Antonín - Holcman Tomáš, Rokoš Pavel.
Neděle 3. 6. 2018 17:00 Straškov-Vodochody - Podlusky 6:0 (5:0) 90 diváků
Rozhodčí: Holec Ladislav - Kloub Lukáš, Holcman Tomáš.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one